4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Rama harron që është në pushtet prej 8 vitesh, hipotekën në Vlorë se kam kontrolluar unë!

- Advertisement -spot_imgspot_img

  • Rama shprehet se ata janë shpërdorues te besimit të mijëra votuesve të tyre.
  • “Një pjesë e shërbimeve në kontakt direkt  janë problem. Problemi më i madh është Hipoteka pra Kadastra, që njëkohësisht që është bërë në disa vende pasqyra e turpit të Partisë Socialiste.
  • Të punësuar në Kadastër nën emrin e Partisë Socialiste kanë zhgenjyer besimin e mijëra votuesve që i japin votën PS pa pritur të marrin diçka për vete. Ata e kanë bërë zhele flamurin Socialist. Pika kryesore është njerëzilliku.Është A dhe ZH pastaj vazhdojnë në mes të tjerat.  Programi i çdo kryetar bashkie dhe këshilli bashkiak që ka dalë fitues parim duhet të ketë njerëzillëkun”- thotë  Rama.

 

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img