18.5 C
Tirana
E mërkurë, 15 Nëntor, 2023

Rrihet deputeti socialist në Dibër, ndërhyn ish deputeti për uljen e gjakrave!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Një episod i rëndë ka ndodhur në Dibër, një nga deputetet e partisë Socialiste me inicialet L.K është rrahur me shpulla nga një i fortë me incialet A.V.

Me sa duket shkak është bërë qëndrimi i deputetit i ndryshëm nga Edi Rama, duke mos e afruar në zgjedhje të fortin, duke i thënë mba distancë. Por kjo nuk i ka pëlqyer dhe e ka zënë me shpulla deputetin.

Deputeti i sikletosur ka kërkuar ndihmë nga autoritetet por ato i kanë thënë nuk kemi çti bëjmë, duhet ta zgjidhësh vetë hallin. U desh ndërhyrja e një ish deputeti me influencë që gjakrat të qetësohen. Për arsye etike ne nuk po e nxjerrim emrin e të deputetit, por as të fortit  pasi vetëm pak ditë pas sherrin me ndërmjetësim kanë dalë edhe në një tryezë në fotografi.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img