4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Një ministre e kabinetit Rama do të shpallet non grata?

- Advertisement -spot_imgspot_img

Ka disa ditë që në Tiranë po qarkullon një lajm në korridoret e politikës, që një ministre e rëndësishme e qeverisë Rama 3 mund të shpallet non grata nga Britania e Madhe.

 Redaksia jonë e ka këtë informacion, se për kë bëhet fjalë por deri në momentin që lajmi nuk është zyrtar nuk po e publikojmë. Vendimi do të bazohet në akuza për korrupsion, dhe minim të demokracisë.

Për ministren ka fjalë se prej kohësh ka bashkëjetuar me një të fortë, çfarë mund të jetë arsye për këtë vendim të mundshëm.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img