10.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Alma Kaçi dashnorja e Safet Gjicit që ja merrte në g… e njëjta që i ngriti kurth Genc Alizotit në 2016, ish drejtorit të hekurudhave.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Genc Alizoti ish drejtori i hekurudhave u nda nga jeta në mënyrë të papritur në 2016. Një njeri pozitiv dhe me reputacion të mirë në qytetin e Durrësit.

Ai iku nga puna me opinionin publik kundër dhe më pas vdiq, pas një video masturbimi që kryente në zyrë dhe ja dërgonte të dashurës.

Ne kemi mësuar se Alma.Kaçi gruaja 40 vjeçare e martuar në Durrës, është e njëjta që i ngriti kurthin edhe Alizotit, duke u hequr si franceze.

Madje hiqej edhe sikur ishte e dashuruar. Në atë kohë u fol se mund të ishte edhe e lidhur me bandat në Durrës, që donin të shtinin në dorë hekurudhën dhe sidomos vagonët për ti çuar për skrap, me vlera miliona euro.

Sipas gazetës Dita, bëhet fjalë për të njëjtën grua, e cila me sa duket e ka zanat peshkimin e zyrtarëve dhe më pas shantazhin lekë ose publikim të videos. Tashme SPAK e ka marrë në pyetje, dhe do i shkojë deri në fund skemave të përdorura nga Alma.K. që i ka marrë në qafë 2 zyrtarë të lartë dhe kush e di sa të vegjël.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img