17.5 C
Tirana
E shtunë, 7 Tetor, 2023

ALMA KAÇI QË I BËNTE GOJORE GJICIT E LIDHUR ME SHISH!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Alma Kaçi e lidhur me zyetar të ShiSH në Kukës Fakte alarmuese po dalin në skenë për Alma Kaçin që dilte në një video në zyrën e Safet Gjicit në Kukës, duke i bërë gojore.

Tani ka dalë lajmi se Alma Kaçi 40 vjecare e martuar me një trafikant droge në Durrës është mjeshtrja e të futurës. Ajo përveç me ish drejtues të Policisë në kohën e Berishës ka patur dhe ka lidhje me Bedri Elezin drejtorin e ShISH për Kukësin.

Nuk dihet nëse është një skemë e përdorur për ta nxjerrë jashtë loje Gjicin që në Kukës ishte bërë shumë i fortë. Por dyshimet janë edhe për një kurth që i ka bërë një gazetari të njohur për të cilin do të flasim në vijim. Skema ishte e njëjtë Alma lidhej me këta persona bënte seks dhe i filmonte duke i shantazhuar rëndë me lekë ose përdorim nga bandat. Prapaskena.com

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img