17.5 C
Tirana
E shtunë, 7 Tetor, 2023

Njerëzit e Albin Kurtit protestë kundër Ramës në Tiranë!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Albin Kurti protestë para zyrës së Ramës, e akuzon për tradhëtar! Ditën e premte është organizuar një protestë para dyerve të kryeministrisë në solidarizim me Kosovën. Shumë protestues duke folur për disa media, e sulmuan Edi Ramën si tradhëtar dhe në shërbim të presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç.

Deri këtu çdo gjë duket normale, por ne si redaksi investiguam të emrat dhr personat që organizuan protestën dhe ata figura të lidhura me Vetëvendosjen në Tiranë dhe në Prishtinë.

Kjo tregon edhe njëherë për një përplasje të fortë mes Ramës dhe Albin Kurtit, që nuk dihet ku do të shkojë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img