11.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Skandali me Safet Gjicin, ja 40 vjeçarja që është në video, duke bërë seks.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Skandali me Safet Gjicin, ja 40 vjeçarja në është në video, duke bërë seks. Bukuroshja që ja merrje në …. Safet Gjici është zbuluar nga medit dhe nga opinioni publik.

Ajo është 40 vjecarja Alma K e martuar në Durrës dhe drejton një biznes atje. Më herër ka qenë gazetare në emisionin Fiks Fare, dhe është një ndjekëse e flaktë e Sali Berishës.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img