17.5 C
Tirana
E shtunë, 7 Tetor, 2023

Alma Kaçi flet për skandalin, me Gjicin jam e dashuruar, kam një raport intim. Nuk sqaron përse e regjistroi!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Alma Kaçi 40 vjeçarja që ja merrte në goje Safet Gjicit ka dalë në media dhe ka dhënë variantin e saj, duke thënë të njëjtat fjalë si Gjici, se ishte në një raport intim. Ajo nuk sqaron se përse e rregjistroi aktin seksual me të “dashurin” e zemrës.

Nuk sqaron se përse duhej filmuar akti seksual. Alma duke pranuar se ka një fëmijë thotë se videon e nxorri një person i tretë por pa përmendur emra.

Ajo la të kuptohej se SPAK e ka kërkuar për ta marrë në pyetje dhe se ka marrë një avokate për tu mbrojtur. Si dhe hodhi poshtë lajmet e shkruara në portale, por pa sqaruar shumë pikëpyetje ndaj saj a ka lidhje me grupet kriminale?

A bën video dhe me pas i shantazhon pushtetarët? Shpresojmë shumë që SPAK ta marrë seriozisht këtë ngjarje dhe ti shkojë deri në fund hetimit.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img