17.5 C
Tirana
E shtunë, 7 Tetor, 2023

Dashnorja e Safet Gjicit, Alma Kaçi ka qenë edhe në partinë e Ben Blushit.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Alma Kaçi që u bë e famshme si dashnorja e Safet Gjicit, që ja merrte në go.. në zyrë, duket se e ka gjuatur prej kohësh lekun dhe pushtetin. Së fundmi ka dalë edhe një foto ku ajo është me Ben Blushit drejtorin e Euronews, por në kohën që ishte kryetar i partisë Libra në 2016-2017, kur u përplas ashpër me Edi Ramën.

Sipas gazetarëve ajo ka tentuar t’ju ngjitet edhe shumë ministrave dhe biznesmeneve, duke ju shkruajtur në numrat e tyre personal, por pa arritur t’ju shkojë dot afër. E megjithëatë nuk dihet qartë asgjë, dyshohet se ajo se ka shumë video të tjera dhe foto.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img