17.5 C
Tirana
E shtunë, 7 Tetor, 2023

Video e dytë e Safet Gjicit me Alma Kaçin, pas go.. i kërkon një tender për qentë e rrugës dhe vend pune në bashki!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Nuk ka të mbaruar video e seksit mes Safet Gjicit dhe Alma Kaçit, e cila i ka bërë disa video Safetit para seksin, gjatë dhe mbrapa seksit.

Pas gojores “çifti” ka kaluar në muhabete biznesi, Alma i thotë me jep një tender për mbledhjen e qenve të rrugës në një pikë dhe sterilizimin mos të pjellin më.

Por nuk ndalet me kaq i kërkon një vend pune pasi ka 2 universitete dhe ajo do të marrë shtëpi me qera në Kukës për ta kënaqur më shpesh Gjicin. Ky i fundit i thotë se do ja zgjidhi hallin, dhe merr në telefon nëkryetarin e bashkisë Granit Gjana. Video pritet të dali sot në darkë nga gazetari Artan Hoxha.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img