28.5 C
Tirana
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Alfred Peza emëron gazetaren seksi zv drejtoreshë të përgjithshme të RTSh!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Alfred Peza që nga dita e parë që shkeli në RTSh ka trazuar jo pak ujërat, duke hequr nga puna shumë persona, dhe duke bërë emërime edhe të çudiçme.

Emërimi i fundit është ai i Blerta Tafanit, biondja sexy qe jep edhe lajmet në TVSh. Fredi dhe Blerta kanë njohje të vjetër miqësie dhe ndoshta kjo ka berë që ai të ketë besim maksimal ndan Blertës duke e patur njeriun më të afërt në RTSh.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img