10.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Një klloun si Edi Rama! Nafta rritet Rama krenohet se do të prodhojmë naftë!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Në një ditë që çmimi naftës po kap 2000 lekë për litër në pikat e karburanteve, Edi Rama si një gjel mbi pleh del dhe mburret me zbulimin e Shpiragut që ka një naftë shumë cilësore mendohet.

Por nafta është e kompanisë Shell që do të ketë dhe konçesionin dhe me shumë gjasa do të shkojë jashtë vendit. Por Rama krenohet se për çfarë vetëm ai e di.

Madje doli edhe me veshur me kamuflazhin e punonjësit, një shou banal dhe bajat. E në fakt Rama me gjithë këto skandale nuk ka asgjë se çfarë ti japi vendit. Por shumë skandale. Deri atëherë mos u habisni që të inagurojë fabrika buke, ndërsa jetesa është bërë totalisht e pajetueshme. Cirku vijon.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img