9.5 C
Tirana
E enjte, 14 Dhjetor, 2023

Ledjon Lico largon Arbana Osmanin do e drejtojë vetë Big Brother.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Big Brother Vip Albania 3 do të prezantohet këtë vit nga Ledion Liço dhe jo nga Arbana Osmani, e cila ka drejtuar këtë reality show prej vitesh.

Burime për Vip Magazine bëjnë me dije se spektakli shumë i ndjekur nga publiku shqiptar këtë sezon do të vijë me një koncept tërësisht ndryshe që nga drejtimi që këtë vit i besohet Ledion Liços, deri te ambientet e rinovuara të shtëpisë.

Gjithashtu mësohet se BBVA3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel ditën e shtunë 13 janar.

Kujtojmë se fitues i Big Brother Vip Albania 2 u shpall këngëtari i njohur, Luiz Ejlli.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img